Par uzņēmumu

"GL metāls" ir uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas metāllūžņu tirgus segmentā - pamatā ar melniem un krāsainiem metāllūžņiem.

Mūsu pamatnodarbošanās ir metāllūžņu iepirkšana un pārstrāde, autotransporta utilizācija, automobiļu un rūpniecisko katalizatoru pārstrāde.

Turklāt, mūsu darbības sfērā ietilpst arī jebkuras sarežģītības pakāpes metālkonstrukciju demontāža – kas ir vēl viens mūsu uzņēmuma darbības profils strādājot metāllūžņu tirgū.

Uzņēmumam ir lieliska komanda profesionāļu, kuri realizē demontāžas darbus un metāllūžņu izvešanu. Šie speciālisti ir labi apmācīti, atbilstoši kvalificēti cilvēki, kuri pamatojoties uz savu lielo pieredzi darbā ar metāllūžņiem, darbus veic kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Lai veiktu tādus darbus kā demontaža,  metāllūžņu iekraušana un izvešana no teritorijām, uzņēmums piedāvā savu darbaspēku un tehniku. Savukārt metāllūžņu izvešana notiek ar automobiļiem – konteineru pārvadātājiem, kas ir īpaši paredzēti metāllūžņu savākšanai, iekraušanai un izvešanai. Automobilis ir aprīkots ar greifera manipulatora  satvērēju un pašizkrāvēja piekabi ar pastiprinātāju, kas ļauj patstāvīgi (neiesaistot citus tehnikas agregātus) veikt metāllūžņu iekraušanas, izvešanas un izkraušanas darbus. Klientu ērtībām ir pieejama konteineru īre.  Tiek piedāvāti konteineri ar tilpumu sākot no 10 m3 līdz 30m3.

Pieņemšanas Punkta darba Laikā-

Darba laiks: 8:00-17:00

Sestdienās darba laiks: 9:00-16:00